500-TL üstü alışverişlerinizde Kargo BEDAVA!

Kargo ve Teslimat

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile tarafınıza ulaştırılacaktır. 

Kargo Bedava Kampanyası belli bir tarih aralığında yapılmaktadır. Sitemizde bu duyuruyu kampanya süresince sitemizin ana sayfasında duyurmaktayız.

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız. Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır. Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir. Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Toplam temin süresi, siparişin içerdiği ürünler arasında temin süresi en uzun olanına eşittir. Her paket, merkezimizin bulunduğu İstanbul ile teslimat adresi arasındaki mesafeye bağlı olan bir süre boyunca kargo şirketinde kalmaktadır. Bu süre İstanbul için ortalama bir ya da iki gün; İstanbul dışındaki yurtiçi adresler içinse iki ya da üç gündür. 

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz. Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir. Sitemizde stoksuz çalıştığımız ürünler vardır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

Kapat