85TL üstü alışverişlerinizde Kargo BEDAVA!
 

Bu kadar genç yaşta yönetim anlayışını kavramış, kısa ve öz ifadelerle ifade etmiş etkin bir lider Aybars Öztuna. Kitap da hem okunabilirlik açısından, hem yaşama dair önemli noktalara değinmesi bakımından hem de yönetim açısından çok önemli ve değerli.

Sinan Kızıldağ / Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı

Günümüz gençliğinin zamanlarının çoğunu internet ve cep telefonlarında vakit geçirdiği bu dönemde yazarlık gibi erdemli bir duruş göstermesinden dolayı ve yazdığı bu kitaptaki konuyu büyük bir ustalıkla ele aldığı için Aybars Öztuna'yı çok tebrik ediyorum. Günümüzde bu konu bazında yazan ve başarılı olan az sayıda yazar var. Fikirleriyle ileriye yönelik düşünen ve bunu kaleme alabilen az sayıda kitap okudum. Yazılan bu kitapla ileride çok iyi yerlere geleceğini gösteriyor yazarımız. Başarılarının devamını diliyorum.

Mustafa Yurdabak / Başbakanlık Özelleştirme Dairesi Uzmanı

Genç bir liderin perspektifinden, insanlığı merkeze alıp; yönetim ve yöneticiliğe, liderliğe yeni nesil, samimi, saf, inançlı bir ifadeyle yeni bir bakış açısı kazandırmış.

Alper Akman / TUSİAD Yönetim Kurulu Üyesi

‘'Liderlik Yönetim Yöneticilik'' adıyla önüme gelen bu çalışma konusunda aklımdan geçen ilk düşünce; bu kadar geniş boyutlu bu üç farklı konunun nasıl olup da bir başlık altında incelenip yorumlanarak bir sonuca varılacağı oldu. Ancak Aybars Öztuna gibi çok genç bir yazar tarafından kaleme alınan kitabı okudukça, bunca tecrübe ve deneyimime rağmen, konunun ne denli doğru, düzgün ve dengeli şekilde anlatılıp yorumlanarak okuyucuya özgün mesajlar aktarıldığını tespit ettim. Bu nedenle, genç yaşta bu denli güzel bir çalışmaya imza atan genç yazar arkadaşım Aybars Öztuna'yı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Kayhan Ünal / TMO Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi

Sayfaları çevirdikçe 1000 parçalık bir yapbozun şekillendiği, kelime ve terimlerin anlamlı bir şekilde yönetim kavramı ile ilişkilendiği bir eser olmuş. Yalın ve samimi bir dille ve günlük yaşamdan benzetmelerle yönetim kavramına yeni bir bakış açısı getiren bu kitabın lise çağındaki genç bir yazar tarafından kaleme alınmış olması büyük bir başarı. Aybars Öztuna'nın ilerleyen süreçte yazarlık serüveninde ilerleyeceğini ve Türkiye'mizin önde gelen şahsiyetlerinden biri olacağına inanıyorum.

Kağan Kalınyazgan / TÖDER Başkan Yardımcısı, Yüce Okulları Yönetim Kurulu Başkanı

Yazarımız kaleme aldığı bu eserle "liderlik" kavramını yaşamın içinden önerilerle bizlerle paylaşırken "lider doğulur mu yoksa olunur mu?" sorularının yanıtını da vermiştir bizlere. Aybars Öztuna, dünyanın sizin gibi iyi kalpli, vizyon sahibi ve çalışkan liderlere ihtiyacı var.

Saadet Roach / Eaquals Denetmeni, Nesibe Aydın Okulları Genel Müdürü

Başarı aslında genel ‘'başarı'' kriterlerinden ayrışarak bir fark yaratmakla yakalanıyor. Bu denli genç bir yazar bu farkı çoktan yaratmış gibi. Bu kitapta nasıl iyi bir lider ya da yönetici olunacağına dair bir reçete sunmuyor. Daha çok tüm samimiyetle doğru sorular soruyor. Asıl mesele de hazır cevaplardan çok doğru zamanda doğru sorular sormak değil midir?

Serap Dedeoğlu / TMMOB İMO Genel Sekreter Yardımcısı

Stok Kodu

9786055027230

Boyut

13.00x20.00

Sayfa Sayısı

144

Basım Tarihi

2016-04

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe


Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Yorum yaz
Bu kitabı alanlar bunları aldı
Kapat