EFT/Havale ile alışverişleriniz %5 İNDİRİMLİ! 85TL üstü alışverişlerinizde Kargo BEDAVA!
Kitap Sandığı (150 TL)
 

Kitap Sandığı (150 TL)

Yakın Plan Yayınları
Kitap Sandığı, çok kitap okuyan okurlarımız için oluşturulmuş bir indirim sistemidir. Okurlarımız yıl içinde belli sayıda kitap okuyacaklarını beyan etmeleri ve ödemeyi de buna göre yapmaları durumunda yayınevimizden daha fazla
Yazının devamı...

Liste Fiyatı: 150,00 TL 

Kitap Sandığı, çok kitap okuyan okurlarımız için oluşturulmuş bir indirim sistemidir. Okurlarımız yıl içinde belli sayıda kitap okuyacaklarını beyan etmeleri ve ödemeyi de buna göre yapmaları durumunda yayınevimizden daha fazla indirim almaya hak kazanırlar. Okuru daha çok okumaya teşvik etmek, daha çok okudukça daha az ödemek amacıyla kurulan bu sistem son noktada hem okur hem yayınevi için olumludur. Aşağıdaki indirim oranlarını satın alacağınız kitap miktarına göre karşılaştırabilirsiniz. Kitap Sandığı'nın normal satın alımlardan farkı, yıllık ödemenin sisteme girerken baştan yapılmasıdır. Yani 150 TL'lik paket için Kitap Sandığı elde etmek isterseniz, önce paketi satın alırsınız. 150 TL'yi istediğiniz zaman, ister tek seferde, ister farklı tarihlerde, farklı siparişlerle harcayabilirsiniz. Satın alacağınız kitaplarınızı satis@yakinplan.com.tr adresine e-posta atmanız yeterli olacak, ayrıca bir sepet oluşturmanıza, sipariş vermenize gerek kalmayacaktır. 

 

 

100 TL Kitap Sandığı alan üyelerimiz % 5

150 TL Kitap Sandığı alan üyelerimiz % 10 

200 TL Kitap Sandığı alan üyelerimiz % 15 

250 TL ve üzeri K.S.  alan üyelerimiz % 20 

 

indirim kazanacaktır. İndirim oranı, yayınevi sitemizde yapılan indirimin üstüne eklenecektir. Yani bir kitap sitemizde % 30 indirimle satılıyorsa 250 TL Kitap Sandığı alan üyemiz ( % 30 + % 15 ) % 45 indirimle kitapları alabilecektir. 

 

Stok Kodu

yp150


Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Yorum yaz
Kapat