85 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

KİTAP SANDIĞI

Kitap Sandığı, çok kitap okuyan okurlarımız için oluşturulmuş bir indirim sistemidir. Okurlarımız yıl içinde belli sayıda kitap okuyacaklarını beyan etmeleri ve ödemeyi de buna göre yapmaları durumunda yayınevimizden daha fazla indirim almaya hak kazanırlar. Okuru daha çok okumaya teşvik etmek, daha çok okudukça daha az ödemek amacıyla kurulan bu sistem son noktada hem okur hem yayınevi için olumludur. Aşağıdaki indirim oranlarını satın alacağınız kitap miktarına göre karşılaştırabilirsiniz. Kitap Sandığı'nın normal satın alımlardan farkı, yıllık ödemenin sisteme girerken baştan yapılmasıdır. Yani 150 TL'lik paket için Kitap Sandığı elde etmek isterseniz, önce paketi satın alırsınız. 150 TL'yi istediğiniz zaman, ister tek seferde, ister farklı tarihlerde, farklı siparişlerle harcayabilirsiniz. Satın alacağınız kitaplarınızı satis@yakinplan.com.tr adresine e-posta atmanız veya 05331632610 numaralı telefonu arayıp yazdırmanız yeterli olacak, ayrıca bir sepet oluşturmanıza, sipariş vermenize gerek kalmayacaktır. 

 

100 TL Kitap Sandığı alan üyelerimiz % 5

150 TL Kitap Sandığı alan üyelerimiz % 10 

200 TL Kitap Sandığı alan üyelerimiz % 15 

250 TL ve üzeri K.S.  alan üyelerimiz % 20 

indirim kazanacaktır. İndirim oranı, yayınevi sitemizde yapılan indirimin üstüne eklenecektir. Yani bir kitap sitemizde % 30 indirimle satılıyorsa 200 TL Kitap Sandığı alan üyemiz ( % 30 + % 15 ) % 45 indirimle kitapları alabilecektir. 

 

Toplamda 150 TL'lik veya 200 TL'lik kitap satın alacak okurumuzun Kitap Sandığı üyeliği olması durumunda ödeyeceği ücretler şu şekildedir: 

Kitapların etiket fiyatı:    150 TL                 200 TL 

İndirimli satış fiyatı:        105 TL                 140 TL

Kitap Sandığı fiyatı:        90 TL                 110 TL

 

(Kitap Sandığı sadece bireysel okurlarımız için geçerlidir. Kitabevleri, Kırtasiyeler ve kurumsal firmalar için kullanılamaz. Dağıtım ağımızla ilgili bilgi almak ve dağıtıma dair indirim oranlarımızı öğrenmek için yayınevimizle iletişime geçebilirsiniz.)

 

Kitap Sandığı satın almak isteyen üyelerimiz aşağıdaki ürünleri sepetine ekleyip satın alabilirler. (taksitle alışveriş yapacak okurlarımızın dikkatine: www.yakinplan.com.tr sitemizde sadece İşbank-Maximum karta taksit yapılabilmektedir. diğer bankalar için lütfen yine "kendi sitemiz" olan www.harmankitap.com adresini kullanınız. Kitap Sandığı başlığıyla arama yaptığınızda ürünleri görebilirsiniz. Tek çekimle satın almak isteyen müşterilerimiz istedikleri banka-kredi kartıyla www.yakinplan.com.tr 'de alışveriş yapabilirler. harmankitap'tan Kitap Sandığı paketini alan okurlarımız kitaplarını isterlerse harmankitap'tan, isterlerse yayınevimizden talep edebilirler.) 

 

KİTAP SANDIĞI 100 TL

KİTAP SANDIĞI 150 TL

KİTAP SANDIĞI 200 TL

KİTAP SANDIĞI 250 TL 

 

 

 

 

Kapat